Chirurg v džínech a botaskách

Od jara do podzimu jezdí do práce na motorce značky Ducati. Přes módní džíny a trendy košili si přehodí bílý plášť a jde ordinovat.

Takový je plastický chirurg Libor Kment, zástupce primáře na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce a zástupce vedoucího lékaře na soukromé klinice Esthé. „Nestává se mi, že by si na můj styl oblékání někdo stěžoval. Možná mají mnozí pacienti ještě představu o lékaři jako o uhlazeném prošedivělém pánovi v košili a kravatě. Já mám ale pocit, že někteří mé oblékání naopak vítají - a možná se díky tomu i uvolní,“ komentuje svůj styl Kment. Více se dozvíte zde...

Lidové Noviny

  • Chirurg v džínech a botaskách


Vitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleBleskKatkaPestrý světŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU