Pane doktore, přešijte mi bříško

Postavu halí do neforemných hábitů, do plavek se ani nesvlékají. Kdo? Ženy, jimž po porodech zůstalo velké břicho. Dnes jsou však i jiné možnosti, než se s tím tiše smířit!

Jsem zdravá, nic mě nebolí, spousta vrstevnic je na tom hůř, říkají si padesátnice, které trápí pouze zničená postava. „Přece do sebe nenechám zbytečně řezat,“ obává se zkrášlující procedury ženský hlas z internetu.

Jak vidí rizika při kompletní plastice břicha doktor Kment? Článek o operci břicha naleznete zde...

Pestrý světVitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU