Prsa na přání

Brala byste větší podprsenku, z nápadných ‚balonů\' však máte osypky? Do Čech dorazila revoluce ve zvětšování poprsí: jemné implantáty, které působí tak přirozeně!

Chirurgické zvětšení prsou neboli augmentace už se zabydlelo mezi možnostmi moderní doby. Díky tomu mají tisícovky žen našlápnuto k dokonalé postavě. Alespoň na pohled. Na trhu nabídek ke splnění snu o dmoucích se ňadrech přesto dosud něco chybělo. Poprsí, které je k nerozeznání od díla přírody. Nyní je to tady - nové prsní implantáty Perthese Sensitive.
Chcete vědět více přečtěte si celý článek

Pestrý světVitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU