PODĚKOVÁNÍ

Poděkování za nadstandartní péči celého personálu kliniky Esthe

 

Vážený a milý pane doktore Kmente,

mnohokrát děkuji především Vám, anesteziologovi panu doktoru Otáhalovi a všem Vašim sestřičkám i nezdravotnickým pracovnicím za opravdu nadstandartní profesní i lidskou péči. Jsem lékařka a s takovou všeobsažnou péčí, zahrnujících především odbornost, šikovné ruce, způsob podání informací, ochotu zejména sestřiček vyhovět přání pacientek, výbornou stravu, čistotu odd.......jsem se dosud nesetkala.
Během dvou denní hospitalizace, přes relativní bolestivost, jsme se cítily se spolupacietkou jako v soukromých lázních. Absolvovala jsem operaci dolních víček a prsou. S výsledkem jsem nesmírně spokojená, pooperační průběh byl zcela bez komplikací a konečný efekt luxusní.

Vřele Vaše pracoviště doporučuji dále.

Přeji Vám všem hlavně hodně zdraví,  úspěchů v profesním životě a také mnoho osobní spokojenosti.

S velkými upřímnými díky


Helena

PODĚKOVÁNÍ

  • PODĚKOVÁNÍ


Vitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaPestrý světŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU