Do hezkých prsou mi je líto řezat

Do ordinace plastického chirurga jsem vstoupila poprvé v životě a byla jsem z toho trochu v rozpacích. Tak tady se hodnotí krása lidského těla… Po zhruba hodinovém povídání o ženských ňadrech jsem nabyla dojmu, že jejich plastická úprava je naprosto normální a já jsem snad poslední žena na světě, která má stále ty svoje od pánaboha.

MUDr. Libor Kment  ví, po jakých prsou ženy touží, a nebojí se jim pomoci. Ke každé klientce přistupuje individuálně, až s osobním zaujetím. Plastická chirurgie je tak trochu psychoterapie. Více se dočtete zde

Vitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaPestrý světŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU