Zuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendem

V USA se žije prostě jinak. Přesvědčila se o tom i Zuzana Belohorcová, která bydlí se svojí rodinou v Miami.

 

I po dvou dětech má nádherné a plné přírodní vnady. Ani to však některým obyvatelům Miami nepřipadá dostatečně estetické. Přírodní prsa se totiž v USA příliš nenosí. Kvůli místnímu společenskému trendu se proto Zuzana rozhodla vylepšit své krásné poprsí.

Mít umělá nebo jinak chirurgicky vylepšená prsa je v místě, kde žije, naprosto běžné. Pokud se najde žena, která má prsa přirozená, působí přinejmenším podivně.

 

Touha po kráse je zcela přirozená

A nejinak tomu je i v případě Zuzany Belohorcové. „Přijde mi ohromně vtipné, že v Čechách si na vás ukazují prstem, když umělá prsa máte, a tady mě téměř nutí, abych si je nechala udělat. Ne proto, že bych to vyloženě potřebovala. Ale proč se spokojit s dobrým, když to může být lepší,“ komentovala názor lidí v Miami Zuzana.

Umělá prsa tam má téměř každá žena. „Už několikrát se mi stalo, že se mě kamarádky ptaly, jestli mám umělá prsa. Když jsem řekla, že ne, vůbec nechápaly proč. Tady to nikdo nebere jako něco nepřirozeného, zbytečného, či dokonce pohoršujícího, jako je tomu v Čechách. Muži tu respektují ženskou touhu být co možná nejkrásnější a své partnerky v tom podporují,“ vysvětluje modelka.

 

Zuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendem               

Zuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendem

  • Zuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendem


Vitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaPestrý světŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku EsthéLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU