Zuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku Esthé

Přijde mi ohromně vtipné, že v Čechách si na vás ukazují prstem, když umělá prsa máte, ale proč se spokojit s dobrým, když to může být lepší.

 

Zuzana žije v Miami už dlouho a místní “zvyklosti“ na ni začínají mít dopad. Přestože je majitelkou hezkých prsou, kamarádky se neustále divily, proč ještě nemá plastiku. V místě, kde momentálně žije, zastává většina lidí názor, proč se spokojit s dobrým, když to může být lepší. Zuzka s manželem se proto rozhodla pro kosmetickou úpravu a zvětšení prsou.

Moderátorka si udělala výlet do Čech na kliniku Esthé, kde aktuálně probíhá letní akce na plastickou operaci prsou. Nechala si vylepšit hrudník implantáty Mentor, kterým klinika věří. Implantáty s celoživotní zárukou můžete nyní získat se slevou až 13.200 Kč.

Po dvou dětech přišel ten pravý čas

„Myslím, že teď je ta správná doba. Jsem po dvou dětech, a jelikož mám krásný páreček, tak už další neplánuji. Žádná další zátěž moje prsa tedy nečeká. Tak proč jim nepoděkovat za splnění mateřské úlohy právě tím, že je vrátím do původního stavu,“ smála se Zuzka.

Její rozhodnutí komentoval i MUDr. Libor Kment z pražské kliniky plastické chirurgie Esthé, se kterým zákrok konzultovala.

„Zuzana má krásná a objemná prsa, a je s podivem, že i po dvou dětech si takto velké poprsí zachovalo pěkný tvar. Tím, že jsou prsa těžká, na ně samozřejmě působí gravitace a po dětech lehce ochabla. Zuzce jsem operaci rozmlouval už loni, ale nakonec se přece jen rozhodla pro modelaci prsů a chtěla by zároveň i lehce doplnit objem. Odstraníme tedy přebytečnou kůži a vložíme menší implantát, který výsledný efekt pouze podpoří,“ popsal před operací úpravu prsou Zuzany Belohorcové MUDr. Kment.

Zuzka bude mít krásná přirozená "déčka"

Zuzana dostala na výběr několik možností. Když už jí MUDr. Kment od operace neodradil, doporučoval jen modelaci už tak objemných prsů. Zuzka se přesto rozhodla pro modelaci prsů i se zvětšením silikonovým implantátem.

Důkladně probrali možnou velikost, ale shodli se jen na malém, 200 mililitrovém implantátu, aby prsa byla o necelé číslo, anebo maximálně o jedno číslo větší. Zuzka bude mít tedy krásná přirozená “déčka“.

I když výběr nakonec padl na menší implantát, Zuzka přesto neodolala a větší implantáty si alespoň vyzkoušela. Štěstí, že je nakonec nevybrala. S její štíhlou postavou by se snad převážila.

                                                       Zuzana Belohorcová po příchodu na kliniku Esthé

.

                            

                                     Moderátorku přivítal chirurg MUDr. Libor Kment, který později provedl operaci.

 

                             
                                                                  Konzultace s MUDr. Liborem Kmentem.

 

 

Zuzka už ví, co ji čeká, a odchod na sál doprovází úsměvem. 

Zuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku Esthé

  • Zuzana Belohorcová si udělala výlet do Čech na kliniku Esthé


Vitalia.czAtraktivní.czBODYProč ne HNElleLidové NovinyBleskKatkaPestrý světŽENA-IN.czNice magazínkafe.czMen´s LifeBoomtvDům & BydleníFor GolfJuicyPraktická ŽenaThe Best ManStoryProč byl MUDr.Kment v Miami?Operace odstálých boltců na klinice ESThÉPODĚKOVÁNÍPřátelství Zuzany BelohorcovéJaké prsní implantáty je nejlepší zvolit?Doktor Kment dvorním lékařem zpěvaček z muzikáluProměna hvězdBudková, Gemrotová, Nosková10 největších mýtů o plastické chirurgiiZuzana Belohorcová se nechala ovlivnit zámořským trendemLiposukce funguje, ale vyberte tu správnou!

ESTHÉ NA FACEBOOKU